ENDURO Timing - Contractor License                 5/11/2015 - 6:43 PM
 Oklahoma Secondary Schools Activities Assoc. - 5/11/2015 to 5/12/2015 
                1A-2A  State Track & Field Championship                
                  Carl Albert HS, Oklahoma City,  OK                   
 
Event 224  Boys 4x800 Meter Relay Class 2A
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Hooker High School                                  8:30.47   20   
     1) Roberto Barrios 12              2) Jose Cerda 12               
     3) Junior Amador 12                4) Jose Amador 9               
  2 Warner High School                                  8:43.79   16   
     1) Zack Rowell 11                  2) Zack Jones 11               
     3) Anthony Davies 9                4) Mekko Washington 11         
  3 Pawnee High School                                  8:49.53   12   
     1) Austin Mitchell 9               2) Nathan Brock 11             
     3) Skyler Diaz 12                  4) Brandon Ellis 12            
  4 Tonkawa High School                                 8:49.89    8   
     1) Justin Esch 11                  2) Carlos Reyes 9              
     3) Rustin Martin 9                 4) Koby Mora 10                
  5 Watonga High School                                 8:55.33    4   
     1) Evan Bruner 10                  2) Brandon Parker 12           
     3) Garrett Parker 10               4) Nate Coffey 10              
  6 Cordell High School                                 9:01.60    2   
     1) Chase Thompson 12               2) Dillon Schmidt 9            
     3) Ryan Boecker 11                 4) Reace Russell 12            
  7 Stratford High School                               9:04.27        
     1) Duke Davenport 11               2) Shakota Miller 9            
     3) Karson Mckinney 10              4) Matt Blackburn 11           
  8 Crossings Christian  High Scho                      9:06.85        
     1) Brett Szymanski 11              2) Hunter Goodson 12           
     3) Grant Musgrove 9                4) Cole Mahoney 9              
  9 Thomas-Fay-Custer High School                       9:07.63        
     1) Jordan Costillo 12              2) Nathan Yoder 10             
     3) Ace Thomsen 11                  4) Mykale Schroder 11          
 10 Silo High School                                    9:09.79        
     1) Brandon Dark 10                 2) Dylan Gaskill 10            
     3) Nic Posekany 10                 4) Cody Shelton 12             
 11 Fairview High School                                9:12.99        
     1) Jacob Eischen 12                2) Denton Cooper 10            
     3) Christian Helm 9                4) Jay Eischen 9               
 12 Afton High School                                   9:15.17        
     1) Josh Turley 11                  2) Briar Julian 9              
     3) Bryce Gibson 11                 4) Brett Hollon 9              
 13 Drumright High School                               9:19.94        
     1) Holland Gray 12                 2) Trey Broyles 10             
     3) David Hiltzman 11               4) Nycolas Collyar 10          
 14 Colcord High School                                 9:25.87        
     1) River Craghead 10               2) JJ Potter 10                
     3) Jordon Dow 11                   4) Dason Janes 9               
 15 Wynnewood   High School                             9:28.87        
     1) Keegan Moore 10                 2) Noah Johnson 10             
     3) Zac Levy 10                     4) Michael McCann 10           
 16 Walters   High School                               9:29.04        
     1) Bradan Mitchell 12              2) Jacob Hicks 12              
     3) Christopher Mason 10            4) Lucas Heintzman 12