ENDURO Timing - Contractor License                 5/11/2015 - 6:43 PM
 Oklahoma Secondary Schools Activities Assoc. - 5/11/2015 to 5/12/2015 
                1A-2A  State Track & Field Championship                
                  Carl Albert HS, Oklahoma City,  OK                   
 
Event 123  Girls 4x800 Meter Relay Class 1A
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Texhoma High School                                10:25.04   20   
     1) Braelyn Beattie 11              2) Krystal Hernandez 11        
     3) Sarah Murphy 11                 4) Kaitlyn Campbell 11         
  2 Okeene High School                                 10:28.15   16   
     1) Claire Haffner 11               2) Olivia Westfahl 11          
     3) Ashlyn Long 11                  4) Morgan Westfahl 10          
  3 Laverne High School                                10:29.95   12   
     1) Jackie Lara 11                  2) Stephanie Salgado 9         
     3) Kandi Shuman 12                 4) Jeanna Baker 11             
  4 Sharon-Mutual High School                          10:35.30    8   
     1) Rosie Perez 9                   2) Tonya Mullins 9             
     3) Taylor Harris 11                4) Harlie Schmeling 10         
  5 Timberlake High School                             10:50.22    4   
     1) Kylee Fargo 10                  2) Tiffany Schlup 11           
     3) Raven Bishard 12                4) Oakleigh Nickel 11          
  6 Snyder High School                                 10:56.68    2   
     1) Raegan Garrison 10              2) Shelby Stephens 11          
     3) Ari Espinosa 9                  4) Cierra Ney 11               
  7 Davenport High School                              10:56.85        
     1) Cadie Harelson 9                2) Rachel Keith 10             
     3) Kristin Thomas 11               4) Ashlyn Hand 10              
  8 Cherokee High School                               11:04.26        
     1) Ashlee Wright 12                2) Kenzie Golden 9             
     3) Haven Davis 10                  4) Kaitlin Ducotey 12          
  9 Seiling High School                                11:06.66        
     1) Taylor Hedrick 11               2) Taylor Swan 10              
     3) Margo Marks 11                  4) Hallee Fuqua 10             
 10 Grandfield High School                             11:24.14        
     1) Aleis Bocanegra 10              2) Sissy Davis 10              
     3) Mirella Zamarron 12             4) Orillea Montez 10           
 11 Burns Flat - Dill City High Sc                     11:26.32        
     1) Katie Birdwell 12               2) Kaitlyn Utt 12              
     3) Jordan Weese 9                  4) Darian Hargis 11            
 12 Garber High School                                 11:29.57        
     1) Brooklan Light 10               2) Elyssa Nagel 10             
     3) Tori Benson 9                   4) Andi Pierce 11              
 13 Waukomis High School                               11:46.73        
     1) Madie Myers 10                  2) Savannah Congdon 10         
     3) Marrick Gates 9                 4) Emily Shell 11              
 14 Waurika   High School                              11:48.32        
     1) Alyssa Masoner 10               2) Tylr Gunter 10              
     3) Sam Horner 9                    4) Karlee Belle Gholson 10     
 15 Coyle High School                                  12:02.81        
     1) Adonica Sumlin 11               2) Shelby Jennings 11          
     3) Akilya Sumlin 10                4) Alicia Maker 10